HPE
HP
Saha ve Destek
Bilgi Sistemleri, PC Teknik Destek grubundaki teknisyenlerle PC ve çevre birimleri konusuna ürün tedarik ve teknik destek hizmeti vermektedir. HP gibi uluslararası markaların sunucu ve masaüstü ürünlerinin tedarik edilmesi noktasında çözüm ortaklarımıza hizmetler veriyoruz. Yerli üretimde de sunucu ve masaüstü bilgisayar tedariği dışında; dizüstü bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, gibi ürünlerle; bu ürünlerin aksesuarları ve diğer OEM ürünler satış ekibimizin ürün profilinde yer almaktadır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar uzanan bir profilde outsourcing hizmetleri yaygınlıkla kullanılmaktadır. Outsourcing, firmalara ciddi bir maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Kurumsal müşteri profilinin ihtiyaçlarına uygun olarak Bilgi Sistemleri, parça garantili servis hizmetleri, müşteri ortamında teknik destek, çağrı başı servis, yıllık teknik destek ve bakım anlaşmaları, bakım - onarım gibi hizmetler vermektedir.
İsteğe uygun PC üretimi, ayrıca tedariği yapılan donanımların kurulum ve konfigürasyonu yapılmaktadır. Yalnızca PC’lerden oluşan küçük network kurulumları, kurumların lisans ihtiyaçları çerçevesinde satın aldıkları office, işletim sistemi, antivirüs gibi lisans kurulumları, data kurtarma gibi hizmetler teknik ekibimiz tarafından profesyonel hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.
Teknik Destek ve Outsourcing
PC destek ekibimiz, belli markalara ait PC ve diğer yan ürünlerinin kurulumunu yaptığı gibi OEM ürünlerden yararlanarak, isteğe uygun PC üretimi de yapmaktadır.
Yine ayrıca tedariği yapılan donanımların kurum ve konfigürasyonu teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yalnızca PC'lerden oluşan küçük network kurulumları, kurumların lisans ihtiyaçları çerçevesinde satın aldıkları office, işletim sistemi, antivirüs gibi lisans kurulumları, data kurtarma gibi hizmetler teknik destek ekibimiz tarafından profesyonel hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.