HPE
HP
Aruba ESP ile tanışın.
Aruba'nın, günümüzün kampüs, şube ve tele-çalışan ihtiyaçlarını karşılamak için Birleşik Altyapı ve yönetimi AIOps ve Sıfır Güven Güvenliği ile birleştiren oyunun kurallarını değiştiren uç hizmetler platformu (Aruba ESP).
Her ortam için çalışan kablosuzlar.
En zorlu kullanıcı ve IoT gereksinimlerinizi karşılamak için gereken kesintisiz dolaşım, güvenilirlik ve performansı sağlayan Wi-Fi 6 ve Wi-Fi 5 ürünleri. Yerleşik konum hizmetleri, güvenlik, IoT aktarımı ve AIOps, onu basit ve kullanımı kolay hale getirir.
Modern kurumsal ağlar için oluşturulmuş anahtarlar.
Uç erişimden veri merkezine kadar uzanan Aruba anahtarları, günümüzün bant genişliğine aç cihazları ve bulut tabanlı uygulamaları için gereken her zaman açık ağ iletişimi, performans ve ölçeği sağlar. Sezgisel yönetim ve yerleşik analitik karmaşıklığı ortadan kaldırır. İlerleme zamanı.
SD-WAN mantıklı.
MPLS'ye zamandan ve paradan tasarruf sağlayan uygun maliyetli bir seçenek sunan yazılım tanımlı WAN (SD ‑ WAN) ürünleri ailesi. Dağıtımı ve yönetimi kolay WAN yönlendirme ile daha çevik, açık ve bulutta barındırılan bir ortama geçiş yapmak isteyen herhangi bir dağıtılmış ortam için.