HPE
HP
Aruba CX 10000 serisi switch.
Aruba CX 10000 Anahtar Serisi, hem gelişmekte olan dağıtık hem de kurumsal "Veri Merkezlerinin" güvenlik uyumluluğu, performansı, çevikliği ve ölçeklenebilirlik taleplerini karşılamak için geliştirilen esnek ve yenilikçi bir yaklaşım sunar..
1. Aruba AOS-CX Mimarisi: BGP, OSPF, VXLAN ve IPv6 dahil gelişmiş katman özelliği,
2. Hızlandırılmış Durum Bilgisi: Geniş ölçekte sağlanan programlanabilir DPU aracılığıyla etkinleştirilen yazılım hizmetleri,
3. Yüksek Hızlı Dağıtılmış Mimari: 3,6 Tbps çift yönlü anahtarlama, 48 bağlantı noktası,
4. Güvenlik Ekosistemi Entegrasyonu: XDR, ADM ve NPM dahil olmak üzere Rest API entegrasyon ve ağ performansı araçları.
Aruba ESP ile tanışın.
Aruba'nın, günümüzün kampüs, şube ve tele-çalışan ihtiyaçlarını karşılamak için Birleşik Altyapı ve yönetimi AIOps ve Sıfır Güven Güvenliği ile birleştiren oyunun kurallarını değiştiren uç hizmetler platformu (Aruba ESP).
Her ortam için çalışan kablosuzlar.
En zorlu kullanıcı ve IoT gereksinimlerinizi karşılamak için gereken kesintisiz dolaşım, güvenilirlik ve performansı sağlayan Wi-Fi 6 ve Wi-Fi 5 ürünleri. Yerleşik konum hizmetleri, güvenlik, IoT aktarımı ve AIOps, onu basit ve kullanımı kolay hale getirir.
Modern kurumsal ağlar için oluşturulmuş anahtarlar.
Uç erişimden veri merkezine kadar uzanan Aruba anahtarları, günümüzün bant genişliğine aç cihazları ve bulut tabanlı uygulamaları için gereken her zaman açık ağ iletişimi, performans ve ölçeği sağlar. Sezgisel yönetim ve yerleşik analitik karmaşıklığı ortadan kaldırır. İlerleme zamanı.
SD-WAN mantıklı.
MPLS'ye zamandan ve paradan tasarruf sağlayan uygun maliyetli bir seçenek sunan yazılım tanımlı WAN (SD ‑ WAN) ürünleri ailesi. Dağıtımı ve yönetimi kolay WAN yönlendirme ile daha çevik, açık ve bulutta barındırılan bir ortama geçiş yapmak isteyen herhangi bir dağıtılmış ortam için.