HPE
HP

İletişim Merkezi Yönetim Platformu

Tek ara yüz üzerinden kullanımı kolay, selfservis kanalları kullanılarak size özel uyarlanır, operasyonunuz için ölçeklenir, 360 derece müşteri bilgi ve deneyim analizleri yapılır, BT desteği almadan operasyon uzmanlarınız tarafından yönetilebilen müşteri hizmetleri iletişim merkezi çözümüdür.
İletişim Merkezleri; Servis yönetimi, rezervasyon yönetim, yardım masası, bilgi alma/bilgilendirme amaçlı hatların yönetimi, müşteri ilişkileri, etkinlik (pazarlama, satış, duyuru, görüşme ve organizasyonlar vb)  takip ve yönetimi gibi yapılara genel olarak verilen bütünleştirilmiş bir iletişim platformuna verilen addır. Genel yoğunluğu telefon çağrılarından oluşan (gelen / giden aramalar, IVR sistemi, raporlamalar) olmak üzere bütünleştirilmiş olunan yazılı iletişim (whatsapp, chatboard, email), sosyal medya yönetimimin gerçekleştirildiği merkezlerdir.
Alternate Text

Gömülü CRM / İş Akışı Raporlama

Müşterilerinizden gelen bildirim ve isteklerin işletmeniz içinde çözüme ulaştırılmasını sağlar.
Bildirim tipine göre uygun ekiplere otomatik olarak yönlendirir.En kısa sürede çözüme ulaştırılması için gerekli altyapıyı sunar.

İş süreçlerini gerçek zamanlı olarak yönetebilirsiniz. Gelişmiş raporlama ile süreçlerin durumlarını ve personel performansını kontrol altında tutabilirsiniz.
Alternate Text

Sosyal Medyayı Tam Entegre Kullanın

  • WhatsApp ve Facebook Mesenger entegrasyonu sayesinde, temsilcileriniz yalnızca tek bir ekran üzerinden hem ses çağrılarını, hem Webchat çağrılarını hem de WhatsApp/Facebook Mesenger çağrılarını karşılar ve işler.
    Bu entegrasyon sayesinde raporlarınızı tek bir sistem üzerinden üretin. Temsilcileriniz gün içerisinde hangi platformlardan ne kadar çağrı almış, hepsine tek bir rapor üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sertifikalarımız

YERLİ MALI
KALİTE BELGESİ

Yerli Malı Ürün
SPICE
SEVİYE II

SPICE Seviye II
ISO 27001 2013
KALİTE BELGESİ

Bilgi Güvenliği Yönetimi
ISO 9001 2015
KALİTE BELGESİ

Kalite Yönetim Sistemi
"Her ÇAĞRI değerlidir." ilkemizle müşteri deneyiminde ki yenilikçi yaklaşımımızı hayata geçiriyoruz.